Tohle byla jen otázka času. S tím, jak začala značka Tesla postupně dodávat nové Modely 3 prvním zákazníkům, obletěla svět zpráva o tom, že jeden z těchto modelů vážně havaroval.

Tesla svou horkou novinku v podobě Modelu 3 nejprve vyzkoušela na svých zaměstnancích, kteří ho obdrželi jako první. Po vyladění všech problémů a chyb se konečně dostalo i na standardní zákazníky. Ti svůj nový vůz vyhlíželi totiž už opravdu dlouho. Dokonce tak dlouho, že někteří čekání nevydrželi a své objednávky zrušili.

Ti, kteří mají pevnější nervy, se dočkali právě v těchto dnech a na internetu jsou od nich na Model 3 zatím vcelku pozitivní reakce. Bohužel ale radost jednoho z novopečených majitelů netrvala moc dlouho.

Dotyčný – podle očitých svědků jeho nehody – jel celkem rychle a na jedné z křižovatek svůj vůz neudržel na silnici. Dostal smyk a skončil mezi stromky v potoce. Zatím není oficiálně potvrzeno, že opravdu řídil on, ale dá se předpokládat, že ano. Nějak si neumíme představit, že by poloautonomní systém Tesly udělal takovou chybu. Jen dodáme, že řidiči se nic vážného nestalo, ale jeho vůz je poměrně dost, možná až totálně poškozený.