Kreslená Auta se v září vrátí! Burák a Blesk v novém seriálu projedou celou Ameriku

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Disney+, Pixar- 18. 8. 2022


Jestli už teď přemýšlíte, čím si zpříjemnit nadcházející podzimní dny, máme pro vás zajímavý tip. A jistě ho ocení jak velcí, tak ty menší. Pixar ve spolupráci s Disney připravil nový seriál se známými kreslenými Auty. Premiéru by měl mít na streamovací platformě Disney + už 8. září a dostupný by měl být i v češtině.

V rámci seriálu se setkáme se všemi známými postavami, včetně Sally, která před nedávnem dostala svou reálnou verzi. Dva hlavní hrdinové, tedy Burák a Blesk McQueen, se vydají na cestu napříč celou Amerikou. Důvodem je návštěva sestry věčně zmateného, ale hodného Buráka.

Dle traileru se v seriálu objeví mnohými velmi oblíbený hmyz v podobě malých Volkswagenů Beetle, ale také řada nových postav. Jestli nás něco upřímně zaujalo, pak je to přetvoření snad všech dopravních prostředků z posledního dílu série Mad Max. A ano, správně tušíte, že právě s nimi to nebude úplně přátelské setkání, nicméně jejich kreslené vyobrazení vypadá velmi dobře.

A jen pro připomenutí, Auta jsou původně kresleným filmem, který se dočkal tří dílů. První je z roku 2006, třetí a zatím poslední díl z roku 2017.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru