Krádež driftovacího speciálu za bílého dne – video

Autor: Pavel Srp - 16. 12. 2011


Hyundai Motor America (tedy americké vedení Hyundaie) přišlo s velice netradičním videem ve stylu Kena Blocka. Asi dva týdny před tím, než se měla kompletně zbourat stará budova ředitelství ve Fountain Valley v Kalifornii, si vedení položilo otázku: „Nebyla by škoda budovu jen tak zbourat? Co takhle vymyslet ještě něco vzrušujícího a zábavného?“

Nápad se chytil a servisní technik Dustin Loranger přišel s nástřelem této zběsilé akce. Jestli ho videa Kena Blocka inspirovala či nikoliv, je věc vedlejší, ale video je udělané parádně.

Slovo dalo slovo a Rhys Millen se pro jeho nápad nadchl. On, jeho driftovací speciál Hyundai Genesis Coupé a opuštěné velitelství….to dohromady slibuje jedinečnou ukázku krásných driftů v netradičním industriálním prostředí. Z videa je jasně patrné, že Rhys Millen je „Pan Drifter“ a auto ovládá naprosto bravurně.

Klobouk dolů samozřejmě i tomu, kdo nápad dotáhl do konce a všem, kteří se na videu podíleli. Mně se líbí moc! Asi i protože mám rád, když se věci dělají „JINAK“! :)

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru