autonaklik_cz

Potřebujete nové auto, ale dealeři mají zavřeno? My nabízíme řešení! Díky autonaklik.cz můžete mít nový vůz zítra doma. Tak neváhejte a pojďte si vybrat z naší nabídky více než 11 tisíc vozů.

Jak to funguje?

Nabízíme nové a předváděcí vozy od prověřených dealerů z celé ČR. Vzhledem k aktuální situaci nabízíme novou službu, kdy vám auto dovezeme přímo až před váš dům. Auto si tak můžete koupit pohodlně a bezpečně přes internet. Nemusíte už nikdy projíždět stránky všech dealerů v okolí. U nás vše najdete přehledně na jednom místě.

Nezáleží na tom, kde bydlíte, auto vám klidně dovezeme přes celou republiku. Přepis auta za vás zařídí dealer, takže se nemusíte bát, že byste museli ještě chodit na úřady a něco zařizovat, vše vyřídíme za vás. Stačí tak auto objednat a vyčkat, až vám jej přivezeme až před váš dům. Za dva dny místo MHD můžete jet na nákup bezpečně svým novým vozem.

Takže co dál?

To je jednoduché. Zajděte si na náš web autonaklik.cz, vyberte si auto, my vás budeme kontaktovat, vyřídíme vše potřebné, domluvíme s vámi financování a pak už stačí vyhlížet z okna ve smluvený čas své nové auto.

Proč si vybrat u nás?

Kromě největšího výběru nových a předváděcích vozů, kterých máme nyní přes 11 tisíc, nabízíme také odborné poradenství, přepis vozu za vás, a díky velkému výběru také ty nejlepší ceny na trhu.

Na webu vždy už na první pohled uvidíte zajímavé kousky a cenové trháky. Když budete však tápat, stačí nám napsat, či zavolat. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě a my jsme tu od toho, abychom vám pomohli vybrat právě TEN VÁŠ VŮZ.

Co vše najdete na autonaklik.cz?

Máme více než 11 tisíc 50 automobilových značek od více než 40 dealerů z celé České republiky. Nabízíme vozy na benzín a naftu, ale vyberete si u nás i v široké nabídce elektromobilů a hybridních vozů, nabízíme i LPG nebo PLG pohon.