Když máte za sebou vybudované obchodní impérium, tedy máte také dost peněz, je na čase, být rozmařilý a dělat si radost. Nejspíš to si řekl Reuben Singh, Brit indického původu, který má velký smysl pro módu a trpí vášní pro britské vozy značky Rolls-Royce. A to natolik, že jich má doma už nějaký ten pátek hned dvacet. A mají jednu zvlášť. Každý z nich mu ladí k nějakému z turbanů, které Reuben často nosí.

Před pár dny k téhle dvacítce přibylo dalších šest vozů značky Rolls-Royce, trojice SUV Cullinan a trojice Phantomů. A stejně jako v případě jeho předchozích vozů, ladí i tato šestice k barvě jeho oblíbených turbanů. Auta jsou rozdělena vždy po dvou, tedy Cullinan a Phantom, přičemž jedna dvojice je temně zelená, jedna vínová a jedna modrá.

View this post on Instagram

You don’t take a photo You make it! Every photo has a story to tell, a memory to cherish, or a milestone accomplished. In life so many things we do for ourselves are then irrelevantly questioned by others. People ask why? For what? Because of? What’s the point? So long as no one is hurt, no one is betrayed or no one is cheated; Smile 😁 and do whatever you want. There doesn’t need to be an answer for everyone’s question. We all have aspirations fuelled by inspirations found in our own life’s or seen in others. Surround yourself with people that inspire you to dream, motivate you to achieve, and fuel you to break though your barrier of fear. You either succeed or learn but you only fail if you give up. Believe in God and trust in your own ability & let the ones who want to watch, watch; the ones who want to talk, talk. And the the ones who want to celebrate with you, celebrate (even if you have a few of these your luckier than most 😉). Rise each morning ready to write your history as everyday is a new beginning . . . . . . #brightenyourday #RR #RollsRoyce #RollsRoycePhantom #India #Indian #Desi #Sikh #Singh #Swag #style #OOTD #pictureoftheday #pictureperfect #style #Forbes #Entrepreneur #business #pictureoftheday #supercars #passion #petrolhead #reubensingh #carstagram @rvcjinsta @chaai_garam #london #bling #highsnobiety #punjabi #punjab @urban_melange #hypebeast @rollsroycecars #balleralert

A post shared by Reuben Singh (@singhreuben) on

Všechna auta jsou z edice Jewels a automobilka novopečenému majiteli garantuje, že se stejný lak na žádném jiném voze její produkce neobjeví.

A cena? Spekuluje se o tom, že se pohybovala v přepočtu kolem 54 milionů korun. Ale jsou to jen odhady. Pravdou je, že cena Cullinanu stratuje na v přepočtu 7 milionech korunách a Phantomu na 10 milionech, ale tyto konkrétní kusy jsou vzhledem ke své exkluzivitě o něco dražší. Také se ale mohlo stát, že Reuben dostal něco jako množstevní slevu, ale to už jsou opravdu jen spekulace.

Novopečenému majiteli gratulujeme a doufáme, že všechny ty karoserie budou k jeho jistě neméně exkluzivním turbanům opravdu dokonale ladit.