Koncentrace Ruska? Gymkhana se Suprou po lese!

Autor: Anina Russová -   20. 10. 2019


Už několikrát jsme vám říkali, že Rusko je prostě styl života. Hodně svérázný, postavený na hlavu a v případě videa i těžce pochopitelný. Je to snad poprvé, kdy nám prostě došla slova… Garantujeme vám, že na tom po zhlédnutí 11minutového videa nebudete jinak.

Možná jste se zarazili a nevíte, jestli máte sledovat tak dlouhé video. Rozhodně ano! Jen se připravte na údivem otevřená ústa a následnou otázku týkající se toho, proč? Ale pojďme si tedy říct, o co ve videu jde.

Zimní gymkhana po Rusku. Na sněhu driftuje GAZ M20 Poběda se sněžnými pásy

Pokud to chápeme dobře, jde o východní verzi Gymkhany, dočkáte se tedy parádní jízdy v terénu s legendární Toyotou Supra A70! Jen se připravte na to, že auto už toho má hodně za sebou a ačkoliv to vypadá, že technicky funguje velmi dobře, karoserie vypadá jako po náletu.

Když hlavního hrdinu videa, který je mimochodem sjetý nějakými houbičkami, přestane Supra bavit, přesedne do notně přestavěného vozu ZAZ 968 a ve zběsilé jízdě pokračuje. Jakkoliv je tohle celé absolutní bizár, tak ale musíme přiznat, že řidič to vůbec není špatný! Po celkem slušné jízdě ale přijde střih a jsme zpět u té ruské bizarnosti. V sekundě má ZAZ obrovská kola a řidič s ním dojede doprostřed jakéhosi jezera, aby pak vylezl na střechu, kde sedne ke klávesám a zahraje jakousi melodii.

No, co dodat? Snad je to, že video končí probráním se z rauše a zjištěním, že v lese nestojí Supra, ale jakýsi nepochopitelně stále pojízdný vrak auta, se kterým se v Rusku jezdí na houby. Víc dodávat netřeba. Příjemnou zábavu! :)

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *