Klasický pickup Dodge se dočkal báječné přestavby

Autor: Anina Russová - 5. 6. 2017


Dodge série D je v Americe velmi oblíbeným pracovním autem, které se vyrábělo od roku 1961 až do začátku 90. let. Jeho potomkem je dnes navíc tolik populární model Ram. Stává se tak středem mnoha fanoušků automobilů.

Kousek, který vám chceme ukázat, je z roku 1965 a prošel náročnou a dlouhou přestavbou. Auto bylo rozebráno do posledního šroubku a následně opět složeno do podoby, kterou je možné vidět ve videu. Upřímně přiznáváme, že nám přijde, jako by po renovaci auto vypadalo snad ještě lépe než z výroby.

Možná to dělají i nová kola U.S. Mags Heavy Artillery, které mají průměr 18 (vpředu) a 20 (vzadu) palců. Autu dokonale sedí i díky použití vzduchového podvozku Ridetech. Karoserie kombinuje odstíny The Mineral Gray a Matte Tectonic Silver a uvnitř všemu vévodí jemná teletina.

Pod kapotou je schovaný osmiválec od BluePrint Engines, který disponuje objemem 6,7 litru. Nejlepší na tom všem je fakt, že tenhle pick-up může být váš. Prodává ho společnost RK Motors Charlotte za 95 tisíc dolarů, tedy asi 2 a čtvrt milionu korun.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek