Kia_Ceed_SPIN

Kia v České republice představuje akční výbavu SPIN pro modely Ceed. Prodává ho za výhodnější cenu

Od Tisková zpráva | Zdroj a foto: Kia - 20. 3. 2021


Kia zahajuje v České republice prodej nové akční výbavy pro modely Ceed hatchback a Sportswagon s benzínovými motory s názvem SPIN. Akční specifikace cílí na privátní klientelu, kterou chce oslovit atraktivní pořizovací cenou pod hranicí 400 tisíc korun a bohatou výbavou. SPIN je postaven na základech úspěchu výbavy Fresh, ke které si až 65 % zákazníků připlácí za dodatečnou výbavu, jenž je nově bez příplatku součástí specifikace SPIN.

Přečtěte si také:  Test Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDI PHEV GPF 6DCT automat (2021)

Kromě výbavových stupňů Comfort, Fresh, Exclusive, TOP, GT Line a GT je od dnešního dne model Ceed v karosářských variantách hatchback a Sportswagon dostupný i v nové akční výbavě SPIN. Nová výbava je k dispozici pouze pro benzinové turbomotory 1.0 T-GDi, a 1.5 T-GDi. Model Ceed s pohonnou jednotkou 1.0 T-GDi GPF o výkonu 74 kW/100 koní a 6stupňovou manuální převodovkou se ve výbavě SPIN prodává po odečtení výkupního bonusu za cenu 374 980 Kč. Příplatek za karoserii Sportswagon činí 25 000 Kč.

Výbava SPIN staví na nižším výbavovém stupni Fresh, oproti kterému obsahuje navíc 16“ kola z lehké slitiny, rádio s 8“ dotykovou obrazovkou (vč. DAB a podpory Apple CarPlay & Android Auto), zadní parkovací kameru, vyhřívání předních sedadel a volantu.

Přečtěte si také:  Modelová řada Kia Ceed dostává nový motor 'Smartstream' 1,5 litru T-GDi s až 160 koňmi

„Výbava Fresh byla v loňském roce v případě karosářské varianty hatchback nejprodávanější, u verze Sportswagon se v pořadí prodejnosti zařadila na 4. pozici. U obou karosářských variant si pak až 65 % zákazníků připlatilo za dodatečnou výbavu, jenž je nově součástí akční specifikace SPIN. Věříme, že SPIN díky své atraktivní výbavě a ceně pod 400 tisíc korun zaujme zejména soukromé zákazníky, kterým nabízí přesně to, co od vozu nižší střední třídy vyžadují,“ komentuje zacílení akční verze SPIN Kateřina Vaňková Jouglíčková PR & Corporate Events Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.