Kia postříkaná neslušnými výrazy jako odplata? Vypadá to tak

Autor: Anina Russová - 23. 12. 2019


To si tak večer zaparkujete auto na sídlišti, a když k němu ráno přijdete, zjistíte, že je celé zničené. A nemluvíme o nějakém rozbitém okně. Mluvíme o chladnokrevné pomstě, která, ač vypadá takto z dálky celkem vtipně, musela majitele hodně rozzlobit.

Svou Kiu zaparkoval řidič večer v blízkosti domu v Hradci Králové, kde bydlí, a šel si po svých. Když se ale k autu ráno vrátil, nestlačil se divit. Zjistil, že mu během noci kdosi postříkal auto sprejem a dal si navíc hodně záležet na tom, aby se jeho práce nedala označit za umělecké dílo. Přes celé auto jsou hanlivé nápisy a k tomu jsou propíchané všechny pneumatiky.

Ten rozčílený sprejer tak zvládl na autě napáchat škodu za asi 30 000 Kč, a tak se není co divit, že už po něm pátrají policisté. Je totiž podezřelý z trestného činu poškození cizí věci, za což mu hrozí až rok ve vězení. Královéhradečtí policisté prosí případné svědky o pomoc a svědectví.

My tipujeme, že tohle je prostě pomsta. Je ale nesmírně hloupé se mstít na autě, které za nic nemůže. Ale na druhou stranu víme, že jakmile je v podobných případech nějak zakomponovaná žena, a jsme si jisti, že nějakou roli hraje i v tomto, jde logika stranou. :)

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek