Kia nabízí výhodnou jarní prohlídku a soutěž o oficiální míč EURO 2016

Autor: Tisková zpráva - 21. 4. 2016


Zima dává automobilům obvykle zabrat. Letní sezóna je obvykle o něco delší a na automobil klade trochu jiné nároky. Proto je vhodné si nechat automobil před začátkem hlavní sezóny detailně prověřit. Majitelé automobilů značky KIA mohou až do konce května využít nabídky jarní prohlídky za zvýhodněnou cenu 299 Kč. Při prohlídce bude prověřeno 15 nejdůležitějších ukazatelů, aby měli řidiči jistotu, že jejich vůz bude na léto dobře připraven. Pokud technici najdou nějaký problém, získají řidiči slevu na vybrané díly ve výši 15 až 20 %. Někteří si navíc mohou vyzkoušet, jak se budou cítit útočníci na letošním EURO 2016. Jarní prohlídky totiž otevírají dveře do soutěže o originální míč.

Jarní prohlídky si u řidičů získávají stále větší popularitu. Není divu, styl jízdy bývá v létě přece jen trochu odlišný a na automobil tak klade jiné nároky. Většina řidičů se také v létě vydává na delší cesty a i průměrná rychlost bývá v letních měsících, díky lepším podmínkám na silnici, vyšší. Nejvíce si tato rizika uvědomují majitelé rodinných vozů KIA cee´d a také řidiči všestranného SUV KIA Sportage. V rámci jarních prohlídek tvoří modely cee´d téměř 38 % všech vozů a modely Sportage potom téměř 12 %. Třetími nejčastějšími návštěvníky jarních servisních akcí jsou potom majitelé kompaktního modelu KIA Picanto, kteří tvoří více než 7 % všech návštěvníků autorizovaných servisů KIA.

Vlastníci vozů KIA si mohou nechat svůj automobil prohlédnout v některém z autorizovaných servisů značky za zvýhodněnou cenu 299 Kč. Servisní prohlídka zahrnuje celkem 15 bodů a její součástí je také kontrola a seřízení světlometů. Část řidičů přes zimu vypíná klimatizaci a i ti ostatní ji používají v létě intenzivněji. Proto je vhodné ji před sezónou nechat vyčistit a desinfikovat. V rámci jarní prohlídky je čištění klimatizace, včetně výměny kabinového filtru, levnější o pětinu.

Pokud technici v autorizovaném servisu objeví nějakou závadu, získá majitel vozu slevu na vybrané náhradní díly v rozmezí 15 až 20 procent. Díky tomu si lze pořídit například novou autobaterii pro vozy KIA Picanto 1.0 již za 1 768 Kč, případně pro KIA cee´d 1,4CVVT i či 1,6CVVT za 1 883 Kč. O 15 procent levněji lze pořídit také nové lišty do stěračů, aby si lépe poradily s letními deštíky, nebo další originální díly KIA.

Řidiči vozů KIA, které jsou staré 3 a více let se mohou zapojit do programu Product Line2. V jeho rámci pak budou mít k dispozici speciální originální náhradní díly levnější o 20 procent.

Všichni, kteří přivezou své auto k jarní prohlídce do autorizovaného servisu KIA, mají navíc šanci vyzkoušet si, jak se budou cítit hráči na nadcházející mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2016, jehož je KIA oficiálním sponzorem. Každý, kdo si do svého vozu KIA pořídí originální díly či příslušenství alespoň za 500 Kč včetně DPH, se může zapojit do soutěže o originální fotbalové míče, s nimiž se bude hrát letos ve Francii. Na hřiště mohou majitelé vozu KIA vyrazit s autem v bezvadném stavu.

KIA_ceed-servis

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru