Kevina Costnera vozí po Berlíně Volkswagen Multivan

Autor: Tisková zpráva -   8. 7. 2014


Deset černých vozů Volkswagen Multivan Highline vozí držitele Oscara Kevina Costnera a jeho kapelu „Modern West“, která vystoupí dnes večer na exkluzivním koncertu v berlínské klubové restauraci „Spindler & Klatt“. Akce se koná u příležitosti módní přehlídky Berlin Fashion Week a představení jarní a letní kolekce módní značky Arqueonautas. Hollywoodská hvězda je partnerem lifestylové značky, která je součástí koncernu Otto.

Kevin Costner má k produktům značky Volkswagen Užitkové vozy vřelý vztah: „Když nastoupím do Multivanu, cítím se téměř jako doma,“ říká herec, který je zároveň také producentem a režisérem.

Hollywoodskou hvězdu v Berlíně přivítala Elke Eller, členka představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy, zodpovědná za lidské zdroje: „Mám radost, že se Kevin Costner při svých návštěvách Německa spoléhá na náš Volkswagen Multivan.“

Costner je od května k vidění v německých kinech jako hlavní představitel thrilleru „3 Days to Kill“ společně s herečkou Amber Heard. Rovněž v USA jej mohou diváci sledovat v hlavní roli, a to ve fotbalovém dramatu „Draft Day“. Ve sportovním duchu se ponese i další nový snímek „McFarland“, který se objeví v listopadu. Costner v něm hraje školního trenéra.

Kevin Costner se seznámil s Multivanem Highline již v roce 2011, kdy byl se svou kapelou na německém turné. Costner žije ve městě Santa Barbara a soukromě jezdí v modelu Volkswagen Touareg.

Vozy Multivan Highline herecké hvězdy mají motor o výkonu 132 kW/180 koní a sedadla čalouněná kůží. Mezi další prvky výbavy patří navigační systém a tmavě tónovaná skla. Mimořádně praktický je systém Digital Voice Enhancement, který prostřednictvím reproduktorů v čalounění stropu usnadňuje komunikaci mezi řidičem a cestujícími na sedadlech vzadu.

Aktuální generace legendárního „Bulli“ je oblíbeným vozidlem hvězd. Především hudebníci dávají na svých turné přednost Multivanu před konkurencí. Podíl na tom má i jeho kultovní pověst. Značka Volkswagen Užitkové vozy nedávno například zajišťovala přepravu představitelů z akčního filmu „The Expendables 3“ během filmového festivalu v Cannes.

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek