Ken Block a jeho život – sestřih ve dvou minutách – video

Autor: Pavel Srp -   1. 4. 2013


Být Kenem Blockem rozhodně nemůže být jednoduché. Miliony fanoušků, spousta práce, která zároveň podle obrázků musí být i zábava a neustálé sezení v autě.

Ken Block je se svými driftovacími schopnostmi natáčenými na video a prezentovanými pod názvem Gymkhana světoznámý. Vznikají velké spousty napodobenin, ale i prací například z počítačových her. Originál je však pouze jeden.

Ken Block se narodil 21. listopadu 1967 v kalifornské Long Beach. Je jeden ze spoluzakladatelů DC Shoes, a protože se společnost velmi rychle stala úspěšnou, mohl se Ken Block začít věnovat tomu, co ho baví nejvíce – motorsportu.

V roce 2005 poprvé nasedl do závodního speciálu Subaru Impreza WRX STI týmu Vermont SportsCar. Postupem času se z rallye dostal na X-Games a prozatimním vrcholem jeho kariéry byla účast v roce 2010 v seriálu WRC za volantem vozu Ford Fiesta RS WRC.

Toto video vzniko jako upoutávka na Kenovu návštěvu korejského Soulu, kam se chystá již 10.dubna 2013. Půjde o akci ‚Seoul Experience‘, jež se odehraje Seoul Sports Complex. Potkají se tam ti nejlepší drifteři světa v závodě proti sobě, hrát bude živá hudba a bude připraven i další doprovodný program.

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *