Ačkoliv to tak aktuálně venku tak možná nevypadá, jsme uprostřed léta, což svádí k výletům a dobrodružstvím mimo civilizaci. Na to je ale potřeba auto, které nějaký terénní výlet vydrží a ještě vám poskytne příjemný servis. Tím autem může být třeba Volkswagen Amarok, který po úpravě od švýcarské firmy Black Sheep zvládne obstarat i občerstvení.

Přitom ale nepřijdete ani o kousek nákladového prostoru! Jak je to možné? Vlastně je to úplně snadné. Švýcaři se rozhodli, že Amaroku dají speciální a tajně vyhlížející úložné prostory. A je to velká paráda!

Část místa pro občerstvení, hlavně pro nápoje, je totiž ukryta za zadními světlomety. Ty musely být upraveny a tak jsou teď elektricky výsuvné. Druhá část je pak uvnitř výklopného víka korby. Tam je schovaný malý ohřívač, prostor na příbory a talíře nebo držák na koření.

V tuto chvílí má jít jen o pilotní projekt, který by ale samozřejmě měl jít použít i na jiné pick-upy. Zatím není jisté, že bude tento projekt standardně ke koupi, ale Black Sheep tvrdí, že stačí vychytat pár detailů a není důvod, aby se tak nestalo. Nám se tento nápad hodně líbí! Má to styl a je to neotřelé. Souhlasíte? 🙂

Zveřejnil(a) Black Sheep Innovations GmbH dne Čtvrtek 8. srpna 2019