O majitelích supersportů nebo exkluzivních aut si někteří lidé nemyslí moc hezké věci. Upřímně, sami to občas s některými testovacími auty zažíváme. Těžko na to reagovat.

Lidská závist a nepřejícnost je totiž občas neuvěřitelná a jakmile byť jen vypadáte, že se vám daří, že se máte dobře a že jste vlastně spokojeni, dostanete od těch, kteří to tak nemají, pořádně vyčiněno. Že ale všichni ti, kteří mají to štěstí, a jezdí super auty, nejsou jen skupina bohatých pitomců, vám ukáže přiložené video. A varujeme, kapesníky budete potřebovat.

Skvělé je, že tento projekt není ze zahraničí, ale z Čech a Slovenska, kde se dali dohromady majitelé různých supersportů a podobně výjimečných aut, aby splnili sen jednomu malému klukovi. Ten se jmenuje Maťko a před několika lety si vyslechl děsivou diagnózu se jménem syndrom Louis-Bar, který se často označuje zkratkou AT. Maťo, respektive jeho tělo se po zásahu touto nemocí kvůli neurodegenerativním změnám přestane časem hýbat. Vlastně mu zcela přestane pracovat svalstvo.

Kromě léků a náročné terapie chlapci hodně pomáhá radost a pozitivní myšlení. Ostatně, lékaři už i u opravdu vážných onemocnění přiznávají, že léky nejsou vše. Dobrá nálada a pevné zázemí rodiny a přátel často umí zázraky. Nejinak je tomu u Maťa.

Přečtěte si také:  Německý úřad pro motorová vozidla: BMW 320d plně vyhovuje všem legislativním požadavkům

Protože tenhle klučina odjakživa miluje rychlá a hlučná auta, je jasné, že mu nic jiného než takové malé svezení asi větší radost neudělá. A tady se dostala ke slovu ta skupina moc fajn lidí, kteří Maťovi přivezli například Nissan GT-R nebo Ferrari 458 Italia. Bylo toho ale mnohem víc, a i my bychom si v téhle sešlosti s chutí vybrali. 🙂