Tahle situace musí být noční můrou pro všechny majitele supersportů. A nakonec asi nejen pro ně. Řidič Koenigseggu Agera R zažil perné chvilky jednoho slunečného dne uprostřed Milana, když mu supersport v hodnotě několika milionů prostě vypověděl službu.

Nejprve mu auto prý začalo divně pocukávat a nakonec se během minut zastavilo úplně. Marně se jej pokoušel nahodit. Slyšet byl tak místo pětilitrového osmiválce se dvěma turbodmychadly jen startér a sem tam škytnutí. Po chvilce, když auto vychladlo, se ho opět podařilo nastartovat. Ale nejenže znělo jako stařičký diesel, ono tak i jelo a hlavně čoudilo! A vidět nejmodernější supersport, kterak se z něj valí oblaka černého dýmu, to je takřka na kapesník.

Řidič s přáteli nějakou dobu laboroval nad tím, kde by mohl být zakopaný pes. Nakonec přišli na to, že praskla kovová svorka na hadici, která vede k chladiči. Chladicí kapalina tak necirkulovala motorem, ale vytékala mimo a v důsledku toho se Agera přehřála. Oprava nakonec zabrala pár minut a stála pár korun.