Když předjíždíte, tak hlavně opatrně. Nebo dopadnete jako tento řidič Octavie – video

Autor: Anina Russová - 12. 8. 2016


Následující video ukazuje bohužel velice častou, ale také neuvěřitelně nebezpečnou dopravní situaci. Ta nastane, když dojedete delší kolonu pomaleji jedoucích vozidel a rozhodnete se je všechny najednou předjet. Jak moc špatný nápad to je, se přesvědčil řidič Škody Octavia z Ruska, když právě tohle udělal.

Během předjížděcího manévru se řidič jednoho z aut v koloně, malého Daewoo Matiz rozhodl, že z nějakého důvodu z kolony vybočil. Samozřejmě se u toho nestihl podívat do zpětného zrcátka a pořádný problém byl na světě. Vinou vysoké rychlosti, ale třeba také i úhlu nárazu obou aut se Octavia dostala po nárazu do nepříjemných kotrmelců. Prý se naštěstí nikomu nestalo nic moc vážného, ale pár odřenin posádka Octavie určitě má.

Víme, že se tato nehoda stala v dalekém Rusku, kde jsou podobné střety na denním pořádku. Ale právě při jízdě v koloně často chybují i řidiči u nás. Jistě se vám něco podobného párkrát stalo a tak máme pro všechny asi jedinou radu. Zrcátka váš plechový miláček opravdu nemá na ozdobu Možná budete překvapeni, co vše v nich je vidět. :)

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru