Je to jen pár dnů, kdy jsme vám ukazovali, jak se rozhodně po závodním okruhu jezdit nemá. Jistě tak víte, že přednost má vždy ten rychlejší a schopnější, a že velmi důležité je dbát bezpečnosti nejen své, ale i těch kolem sebe. Nepochybujeme o tom, že jsou mezi vámi jen ti, kteří ví, jak to při veřejných jízdách chodí, ale po světě stále běhá dost těch, kterým jsou všechna pravidla úplně fuk.

Na internetu je velké množství kompilací, které takové pitomce zachycují. My jsme vybrali jejich krále. Jde o řidiče Nissanu GT-R, tedy velmi rychlého, živého auta, které rozhodně nemůže kočírovat každý. Když si totiž za volant sedne někdo, kdo zapomene používat hlavu, a ještě si myslí, že patří minimálně mezi závodní legendy, může to dopadnout špatně.

Vše se odehrává na okruhu Nürburgring a video je točeno z auta, které Nissan potká na trati. Ačkoliv chápeme, že se dotyčný pilot třeba zrovna učí své možná nové auto ovládat, ale vážně u toho musí ohrožovat všechny okolo, sebe nevyjímaje? Jeho jízda působí, jako kdyby jel dokonce možná opilý, ale nechceme věřit tomu, že by někdo pod vlivem čehokoliv jiného než adrenalinu opravdu vyrazil na Nürburgring. Není se tak vlastně čemu divit, že pilot Nissanu do cíle nakonec ani nedojede.