Víte, čemu se v Mexiku říká „El Vocho“? Zní to jako název pro exotické jídlo, ale je to mnohem jednodušší. Tak se totiž v Mexiku říká Volkswagenu Beetle, který je tam po všechny generace neskutečně populární. Možná i proto si ho pánové z německé firmy KBR Motorsport vybrali pro svůj projekt a pojmenovali ho tak.

Pokud jste někdy viděli jižanský styl úprav, pak víte, že svým způsobem bývají trošku extrémní. A tenhle Beetle na tom není jinak. První co, vás jistě zaujme, je to, jak moc je auto snížené. Břicho doslova tahá po zemi. A to na úpravu ani nebyl použit vzduchový podvozek… Hned, jak se vzpamatujete ze snížení, zamilujete si skvělá kola. Jmenují se Oxigin 14 Oxrock a nesou rozměr 9×20 palců, obuta jsou do pneumatik Hankook Ventus S1 Evo.

Dvoulitrové TFSI pod kapotou dostalo malý upgrade, který výkon motoru zvedl z původních 220 koní na konečných 265 koní. Uvnitř hrají prim nádherné  černo bílé sedačky Recaro. Ještě jeden důležitý prvek musíme zmínit. Firma nechala do auta nainstalovat pořádnou hudební aparaturu, která nejen dobře vypadá, ale navíc prý báječně hraje.