Katarský emír ukázal v Monaku své prodloužené Bentley Mulsanne – video

Autor: Pavel Srp - 6. 9. 2016


Být katarským emírem znamená (nejen) mít spoustu peněz. Tento fakt se dá pak samozřejmě využit mnoha způsoby, často je tito arabští boháči utrácejí v automobilovém světě. Pořídit si mohou například exkluzivní prodlouženou limuzínu Bentley Mulsanne, jedinou svého druhu.

Katarský Emír si na dovolenou do Monaka přivezl i své Bentley Mulsanne Grand Limousine, které je o celý jeden metr delší než „běžnéBentley Mulsanne a je také o 79 mm vyšší, což se projeví zejména v místě pro hlavy cestujících. Do interiéru se vejde šestice pasažérů, dva sedící zcela vpředu a čtveřice sedící v zadní části na sedadlech otočených proti sobě, což má připomínat interiér privátních letadel. Vše doplňují samozřejmě jen ty nejexkluzivnější a nejdražší materiály.

Bentley Mulsanne Grand Limousine bylo vyrobeno v pouhém jednom kuse, a tak se katarská Emír nemusí bát, že by někde potkal druhé takové auto. Navíc jezdí v opravdovém pohodlí, ale i intimitě, protože automobil nabízí tzv. „chytrá okna“. To znamená, že skleněná přepážka a zadní okno jsou elektrochromatické a lze je pouhým stiskem tlačítka změnit z čirých na neprůhledná.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru