Jon Olsson po pár měsících prodává svůj extrémní Rolls-Royce

Autor: Anina Russová - 10. 8. 2017


Tenhle chlapík není nikdy spokojený. Teprve před pár měsíci pořízený Rolls-Royce Wraith, který samozřejmě prošel úpravou pro Jona Olssona typickou, je na prodej. Taková informace se objevila na instagramovém účtu lyžaře, kam rovnou přidal i pár informací.

Tak předně, jeho nedávno představený Rolls-Royce Wraith není na prodej, protože by snad byl Jon v nějaké finanční tísni. I když prodává i své letní sídlo, prodej Rolls-Royce má důvod jinde než v nedostatku peněz. Jonovi se nelíbí, že Wraith je pouze zadokolka, což se mu jaksi nehodí pro jeho oblíbené zimní výlety do hor. George, jak autu s láskou přezdívá, je sice prostorný, extravagantní, výkonný a vskutku jedinečný, ale úzké serpentiny v horských průsmycích by mu nemusely dělat moc dobře.

Cenu Jon neuveřejnil, ale jistě se ji po prodeji dozvíme. Už teď ale víme, co by mělo George nahradit. Jon se totiž v inzerátu ptá, jestli se někdo náhodou nezbavuje Mercedesu-Benz G 500 4×42. Ideální by prý byla rovnou verze G 63 s portálovými nápravami.

Géčko 4×4² už je samo o sobě dost extrémním autem, ale s určitou dávkou jistoty můžeme říct, že to, co by s ním udělal Jon Olsson, bude prostě jako z jiného světa. Tak uvidíme, kdy svou novinku představí a za kolik nakonec prodá svůj upravený Rolls-Royce Wraith.

 

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru