Jon Olsson opět na scéně: rozřezává svou Audi, aby postavil projekt RS6 DTM RR

Autor: Anina Russová -   26. 10. 2014


Profesionálního lyžaře a modela Jona Olssona vám asi nijak zvlášť představovat nemusíme. Tenhle chlapík žije v tak trochu jiném světě, ve kterém si svůj život opravdu zatraceně užívá, a kde hlavní roli hrají vedle krásných žen především auta. A ne jen tak ledajaká… Jeho garáž od nás už znáte a o tom, že se v ní vystřídalo Lamborghini Aventador nebo Gallardo, ale třeba i jedinečný Rebellion R2K.

Jon-Olsson-Audi-RS6-DTM-RR-01

Ale Jon je velkým milovníkem především vozů Audi, což dokazuje nejen tím, že už dlouhá letá vlastní luxusně upravenou Audi R8, ale třeba také tím, že nedá dopustit na svou RS6, se kterou se rád prohání nad Monakem. I když by se mohlo zdát, že RS6 je vedle jeho ostatních aut taková trošku nuda, nenechte se mýlit.

Jon se rozhodl svou RS6 vzít a totálně přepracovat do projektu, jaký tu ještě nikdy nebyl. Výsledek se má jmenovat RS6 DTM RR a jak název napovídá, půjde o širokou, placatou a celkově brutální bestii, která má budit strach. Prvních pár fotek je na světě a zatím je jasné jen to, že flexa jede naplno. Řežou se blatníky, aby se pod ně vešla velká kola, pod nimiž se mají ukrývat opravdu velké brzdy MOVIT. Další malou nápovědou je fakt, že Jon je prý v kontaktu s velkým dodavatelem karbonových dílů. A interiér v autě být vlastně nemá.

Jon-Olsson-Audi-RS6-DTM-RR-02

Ani motor nezůstane pozadu. Úpravu dostala na starosti společnost Stertman Motorsport a zadání znělo: „Postavte brutální bestii, nejrychlejší kombík na světě, ale tak, aby byl stále schopen ujet 50 000 km za rok!“

Tak si myslím, že se rozhodně máme na co těšit. Tohle prostě bude stát za to.

Jon-Olsson-Audi-RS6-DTM-RR-03

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *