amazon-top-gear-clarkson-hammond-may

Asi už jste si všimli, že jestli je někdo na Twitteru opravdu hodně aktivní, tak je to bývalý trojlístek pořadu Top Gear, tedy Jeremy Clarskon, Richard Hammond a James May. Obzvlášť ten největší průšvihář, kvůli kterému Top Gear skončil. Jenomže díky inzultaci jednoho z týmu kolem Top Gearu a následnému vyhazovu se otevřela těmhle třem báječná příležitost k volné seberealizaci.

amazon-top-gear-clarkson-hammond-may

Ten prostor pro své dost šílené nápady našli pod křídly Amazonu, který jim dá navíc i o něco zajímavější rozpočet než BBC a hlavně prý takřka volnou ruku při tvorbě. Tohle vše už dobře víme. Teď se nejvíce spekuluje o tom, jak se bude nový pořad jmenovat. Bůh ví odkud se vyrojilo pojmenování ‚Gear Knobs‘ (v překladu: hlavice řadících pák) a převzala ho i seriózní média po celém světě. Když už to vypadalo, že je oficiální název venku, přišel Clarkson a jeho tweet, který vše přesně v jeho stylu vyvrátil.

Takže se může spekulovat dál. Jediné, co v tuhle chvíli opravdu víme, je to, že první díl spatří světlo světa zhruba za rok.

A ještě o jedné věci se mluví. V prvním díle, který bude muset být tak monstrózní, jak to jen pánové umí, by se kromě našeho oblíbeného trojlístku měli objevit dvě legendy v podobě Chrise Harrise a Tiffa Needella. Tuhle partu by pak měla doplnit trojice superaut Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari a McLaren P1. To už zní jako pořádná kopa zábavy!