Jeff Gordon si kupuje nové Camaro. Nechtěl bych být v kůži prodejce… – video

Autor: Anina Russová -   13. 3. 2013


Dlouho jsem se tak skvěle nepobavila jako u tohohle videa. :) Pokud se chcete odreagovat od všedních starostí na účet někoho jiného, zkuste strávit příštích pár minutek s námi. Slibuju vám, že nudit se nebudete. :)

Naopak se nudil spíše Jeff Gordon, který za spolupráce s Pepsi vymyslel skvělou nachytávku na jednoho prodejce značky Chevrolet v Americe. A zatraceně se mu to povedlo. :) Ale hezky popořádku.

Pro ty, kteří nevědí, o koho jde, ho velice krátce představím. Jeho celé jméno je Jeff Michael Gordon a je známý především díky svým úspěchům a vítezstvím v závodech NASCAR nebo Daytona 500. Těch vítezství za svůj život stihnul opravdu hodně. Celkem jich totiž bylo 87 a svými úspěchy si vydělal více než 100 milionů dolarů! V současné době je tenhle 42 letý američan ženatý a má dvě děti.

A teď se dostaneme k podstatě věci. Tenhle profesionální jezdec se prostě rozhodl, že se nechá namaskovat za staršího usedlého pána a půjde si domluvit jako zákazník testovací jízdu s novým Chevroletem Camaro. Pordejce vypadá hodně sympaticky a působí mile, ovšem pouze do chvíle než se Jeff s Camarem rozjede a pořádně autu vyžene pavouky z výfuku. :) Do té doby se ovšem náš zamaskovaný závodník stále tváří, že vlastně autům moc nerozumí a při prvním rozjížděním navíc s autem schválně cukne. :D

Vzhledem k tomu, že v brýlích a v plechovce Pepsi jsou umístěny kamery, můžeme se teď podívat na záznam prvotního seznámení a následné zběsilé jízdy a ještě zběsilejšího výrazu prodejce, který se dokonce začne modlit k bohu. :) Po skončení jízdy sice Jeff značně vytočenému prodejci přizná, kdo je, a že jde o skrytou kameru, ale dle jeho výrazu nemyslím že ho to úplně uklidnilo. :))

Výborný nápad, fantastický řidič a nešťastný prodejce vás zaručeně na necelé čtyři minutky skvěle zabaví. Nebojte se, i pokud nerozumíte anglicky, z videa krásně pochopíte, o co jde. :)

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *