Britskou společnost Chelsea Truck Company můžete znát především jako úpravce vozů Land Rover. Nicméně v portfoliu této značky můžete najít také stylově upravené Wranglery. Je libo klasický Jeep s rozšířenými boky?

Jeep Wrangler Black Hawk 1

Pokud neznáte Chelsea Truck Company, budete však pravděpodobně znát společnost Kahn Design. Mimo majitele mají tyhle dvě firmy mnoho společného, včetně projektů, na kterých se podílí. Většina designových úprav oblíbeného Land Roveru Defender opouští brány právě této firmy. Málokdo ví, že podobnou péči mohou věnovat také Jeepu Wrangler. Novinkou a zároveň nejvyšší specifikací se nově stal paket Black Hawk. Tento paket je k dispozici jak pro dvoudvéřovou verzi, tak pro variantu kombi.

Na první pohled rozhodně zaujme masivní rozšíření v bocích, v oblasti předních i zadních blatníků. Přepracovaný byl také přední nárazník s novou maskou chladiče, na kterou navazuje předělaná kapota motoru. Přední část osadili novými LED světlomety. Zadní partie zdobí přepracovaný zadní nárazník a dva páry nových koncovek výfukového systému. Poslední třešničkou je použití zajímavých dvoudílných 17″ litých kol s off-road pneumatikami Cooper Discoverer S/T.

Interiér upraveného Wrangleru se nese ve znamení luxusu. Vedle precizního zpracování kvalitní kůže můžete najít také prvky z leštěného kovu a trochu sportovnosti do interiéru propašují také zakázková anatomická sedadla Matrix GTS. V rámci paketu dostanete také nový multimediální systém s větší dotykovou obrazovkou a kompletně vyměněné reproduktorové osazení. Standardní výbava od automobilky je v tomto směru dost pozadu.

Takto upravený dvoudvéřový Wrangler můžete zakoupit za £49 999 (cca 1 620 000 Kč), čtyřdveřové provedení vyjde na £51 999 (zhruba 1 685 000 Kč). Můžete vybírat také ze dvojice pohonných jednotek, a to buď 2,8litrového čtyřválcového turbodieselu nebo 3,6litrového zážehového šestiválce.