Jedinečné Lamborghini Murcielago LP 640 edice Versace je na prodej. Cena není vůbec špatná

Od Anina Russová | 19. 9. 2018 0

Říkáte si, že na Murciélagu není nic moc výjimečného? Svým způsobem máte pravdu, ale pokud je tohle Lamborghini vyrobeno ve spolupráci se slavným italským návrhářským domem Versace, pak jde o velkou specialitku. Už jen proto, že stejných kusů vzniklo pouze 20. Jeden by pak čekal, že jeho cena půjde do extrémů, ale z nějakého důvodu tomu tak není.

K ceně se ale dostaneme později. Nejprve si pojďme tuhle limitku trošku představit. Co se auta, respektive jeho techniky týče, jde o standardní Lamborghini Murciélago LP640. Pohání ho dvanáctiválec o objemu 6 litrů, který produkuje 640 koní. Ideální italská hračka se všemi předpoklady pro fantastický řidičský zážitek. 😊 Když s sebou na výlet něčím podobným vezmete také svou drahou polovičku, chce to trochu elegance a luxusu. A to přesně Versace v Murciélagu nabídl.

Devatenáctý vůz z dvaceti vyrobených, který je v elegantním černém provedení, dostal černo bílé čalounění jemnou kůží s typickým designem značky Verscae. K tomu módní dům přidal i sadu cestovních tašek ze stejné kůže, z jaké je právě čalounění. Auto je samozřejmě ověnčeno plaketkou, aby bylo jasné, že jde opravdu o kus z limitované série.

A teď ta cena. Čekáte, že něco takového musí být dražší než například šaty od Versace. Tak se pletete. Podle aukčního domu Silverstone Auction se cena auta, jehož dražba proběhne 29.9.2018, dostane mezi 150 a 170 tisíc liber. To je v přepočtu něco kolem 5 milionů korun. A pokud to nevíte, u Versace opravdu není problém si za tuto sumu koupit jedny šaty. Nebo kabelku. To znamená, že tohle je opravdu hodně dobrá cena!