Je libo velmi excentrický Rolls-Royce? Jeden je zrovna na prodej

Autor: Anina Russová -   5. 1. 2018


Ačkoliv jsme příznivci různých, často velmi zběsilých úprav, v tomto případě pořád nevíme, jestli jde o povedený projekt nebo o jeden velký průšvih. Na prodej je totiž projekt založený na Rolls-Royce Silver Shadow II, který ale své původní vzezření připomíná jen tak, aby se neřeklo. Použitá technika pak původní není vůbec.

Pod kapotou tohoto auta je sice motor V8 o objemu 6,75 litru, ten však pracuje s dvojitým přeplňováním a karburátorem. Konečný výkon majitel nezmiňuje, ale podle videa, které k inzerátu přidal, jeho nedostatkem rozhodně netrpí. Ostatní vnitřnosti auta prošly také velkými změnami.

Část sacího potrubí je přiznaná z venkovní části karoserie, která je navíc notně upravená pro 19″ kola z Porsche Panamera. Venku své místo našel i velký chladič. K tomu majitel přihodil i svařený zadní diferenciál, čtyřstupňovou manuální převodovku z Fordu F-250, speciální tlumiče pro off-roadovou jízdu, a navíc ještě externí nádrž na palivo.

Je toho opravdu hodně, ale i když jsme si fotky i videa prošli opravdu důkladně, pořádně nevíme, jestli tohle celé není tak nějak už moc.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *