JE Design SEAT Leon Cupra s výkonem 350 koní je na prodej!

Autor: Pavel Srp - 6. 2. 2015


Líbí se vám nový SEAT Leon Cupra, ale je pro vás jeho design moc fádní? 280 koní vám nestačí, ale Volkswagen Golf R s výkonem 300 koní a pohonem všech kol nechcete? Pak pro vás možná mám řešení. Můžete vyrazit pro upravený SEAT Leon Cupra!

Jde o úpravu od renomované společnosti JE Design, která se zabývá výhradně laděním aut koncernu Volkswagen: Tuhle jejich úpravu ostrého lvíčka už jsme si představovali. Inspirací pro ni byl závodní cupový SEAT Leon Cup Racer, a tak auto dostalo mnohem širší postoj, jiná kola a hlavně vyladěný motor. Auto z inzerátu vypadá úplně stejně jako předváděčka z fotek. Karoserie tak dostala matně šedý lak, již zmíněný bodykit a kontrastní červené doplňky.

Motor posílil o nezanedbatelných šest desítek koní, a může se tak nyní pyšnit výkonem 257 kW/349 koní (podle JE Design 258 kW/350 koní) a točivým momentem 440 Nm. S tím určitě budou mít přední kola i přes přítomnost elektronické uzávěrky diferenciálu problém… S řazením naopak pomůže dvouspojková převodovka DSG.

Pokud byste auto chtěli, je na prodej v sousedním Německu za vcelku vysokou cenu (bez DPH) 46 685 Euro (v přepočtu téměř 1,9 milionu Kč), a musíte počítat s tím, že má najeto 9 500 km. Ale ta exkluzivita….

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru