Jaká jsou nejlepší auta roku 2018 podle Jeremyho Clarksona? Možná budete překvapeni

Autor: Anina Russová - 30. 12. 2018


Už od nás víte, jaká auta Jeremy považuje za ty vůbec nejhorší za uplynulý rok. Vlastně s touto pěticí, jejíž seznam najdete zde, nepřekvapil. No, uznejte sami, že jen představa toho, že Jezza o víkendu jede pro rohlíky do pekařství v Dacii Duster je přímo absurdní. :)

Ovšem naopak jsou auta, která Jeremy vychvaluje až do nebes, přičemž minimálně jedním velmi překvapil. Jde totiž o model a značku, o které se Jeremy moc hezky většinou nevyjadřuje. Schválně, jestli uhodnete, o kterém mluvíme. :)

1. Lamborghini Huracán Performante

Huracán Performante Jeremyho doslova okouzlil. Nešetřil u něj superlativy jako je dokonalý, úžasný nebo vzrušující. Sice uznal, že o Lamborghini nejčastěji sní desetiletí kluci, ale tento konkrétní model je prý prostě nezpochybnitelný. Navzdory tomu, že ho vlastní Němci.

2. Porsche 911 GT2 RS

Už asi víte, o čem jsme mluvili výše. Jezza není žádným velkým fanouškem Porsche. Respektive ta auta nemá rád. Zato jeho kolega, Richard Hammond je jimi posedlý, za což se mu Jeremy často vysmíval. Ovšem v případě 911 GT2 RS udělal prý s velkou chutí výjimku. Řekl k tomu, že to auto je prostě zatraceně dobré a to říká jako někdo, kdo opravdu není fanouškem Porsche. Větší poklonu od něj tato stuttgartská automobilka dostat asi nemohla.

3. Alpina B5 Biturbo

Jeremy je velkým milovníkem řady 5 značky BMW. Sám řekl, že by si nikdy nemyslel, že je možné vyrobit pohodlnější, stylovější a rychlejší „pětku“, ale u Alpiny to dokázali. Dokonce se měl vyjádřit v tom smyslu, že Alpina B5 je nejlepší řada 5, jakou kdy řídil. A také, že se ke slovu dokonalost blíží tak moc, jak jen se může auto blížit.

4. Aston Martin Vantage

Jeremy je velkým nadšencem do vozů Aston Martin, hlavně pak do modelu Vantage. Prý všech verzí a generací. Ovšem Jezza tvrdí, že poslední verze Vantage je to nejlepší, co v současné době Aston Martin dělá. Nejlepší by prý bylo ho postavit proti současnému Porsche 911. :)

Přečtěte si také:  Hamann se podíval na zoubek BMW X5 M Competition, výkon nechal být, ale design prošel několika změnami

5. Bentley Continental GT

Ještě, když byl Jeremy hvězdou Top Gearu, označil Bentley Continental GT za auto dobré leda tak pro fotbalisty. Ovšem druhým dechem dodával, že co se techniky týče není vůbec špatné. Z poslední verze tohoto modelu je prý až překvapivě nadšený. Dokonce řekl, že Continental GT je jako třešnička na velmi dobrém dortu.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek