Jak přesvědčit dítě, aby se vrátilo do školy? Kupte mu Mercedes-Benz třídy G

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Farhany Zahra -  22. 4. 2023


Jen před několika málo dny jsme vám představili velmi mladou slečnu, která od svého otce dostala Mercedes-Benz třídy G polepený do barvy nehtů její maminky. Pokud vám to přišlo minimálně zvláštní, pak vám ještě zvláštnější bude připadat podobný příběh, jehož hlavní hrdinkou je pětiletá slečna.

Ta byla nemocná a když se uzdravila, zjistila, že se jí už nechce zpátky do školy. Ovšem její matka by z ní ráda měla lékařku, což ale znamená, že do školy prostě chodit musí. Zeptala se proto malého děvčátka, co by ji přesvědčilo k tomu, aby se vrátila do školy. A mladá dáma rozhodně odpověděla, že buď zelený Mercedes-Benz třídy G nebo BMW. A tak se také v rámci narozenin stalo.

Přečtěte si také:  Desetiletá slečna dostala od rodičů Mercedes-AMG G63. Polepit jej nechali do barvy matčiných nehtů

Novopečená majitelka Géčka je druhým dítětem malajské podnikatelky Farhany Zahra, která se na sociálních sítích moc ráda a často chlubí svým bohatstvím a vkusem. Géčko pro dceru tak žádnou velkou díru do rozpočtu určitě neudělá.

@farhanazahra91

Fatima Az zahra yang punya ❤️❤️#gwagoncikna #farhanazahra91 #fypシ #fyp #fatimaazzahraturn5 #cikna

♬ original sound – Farhana Zahra – Farhana Zahra

V diskuzích se ale někteří uživatelé sociálních sítích podivují nad tím, jestli to už opravdu není trochu moc. Argumentují tím, že tak malé dítě z toho nemá rozum, a navíc si dárek ani neužije. Je to spíš dárek pro toho, kdo s autem bude jezdit. Co si o tom myslíte vy? Je to vhodný dárek pro pětileté dítě, který jej má navíc motivovat chodit do školy?

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *