Desetiletá slečna dostala od rodičů Mercedes-AMG G63. Polepit jej nechali do barvy matčiných nehtů

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Yiannimize -  13. 4. 2023


Svět bohatých je velmi specifický. Čím více peněz, tím méně věcí, které jsou nemožné nebo nedosažitelné. Dobrou ukázkou jsou například dubajští multimilionáři, kterým auta na zakázku vyrábí přímo samotné automobilky. A velmi zajímavým příkladem je i 10letá slečna, jejíž rodiče jí pořídili její první vůz a rovnou jej nechali náležitě upravit. Konkrétně do takzvané „jednorožčí“, tedy holografické barvy. Ta byla vybrána na základě nehtů maminky mladé slečny.

Rodiči malé slečny jsou Adam and Emily Abraham, jejichž dcera se jmenuje Moo. Adam a Emily provozují v Londýně síť obchodů s luxusním zbožím z druhé ruky. A zjevně jim to více než dobře nese, čehož s gustem využívá právě mladá dáma a hrdá majitelka Géčka. Vzhledem k tomu, jak drahé kabelky a šperky nosí, musí mít kolem sebe neustále ochranku. Jen pro představu, za jednu z jejích kabelek byste mohli strávit hezkých pár týdnů v karibském luxusním resortu. A možná i měli pár aut k tomu.

Nás ale zajímá onen Mercedes-AMG. Malá parádnice sice ještě osm let řídit nemůže, což ale neznamená, že nemůže vlastnit auto. A je nutné, aby minimálně designem odpovídalo jejím naturelu, byť ji budou vozit buď rodiče nebo právě ochranka.

Přečtěte si také:  BMW 3.0 CSL lakují specialisté v továrně v Landshutu. Všechna grafika je lak, polepy tu nenajdete

O polep se postarala britská firma Yiannimize, která má s polepy luxusních a drahých aut letité zkušenosti. Výsledek je opravdu fenomenální, byť je jasné, že to rozhodně není šálek kávy pro úplně každého. Z Géčka je rázem tak trošku Barbie auto, ale pro mladou dámu se vlastně hodí naprosto dokonale. Dejte nám v komentářích vědět, jestli by se vám takový polep líbil, nebo zda raději preferujete umírněnější barvy.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *