jaguar-i-pace-dua-lipa

Jaguar má novou ambasadorku, jeho SUV bude propagovat zpěvačka Dua Lipa

Autor: Pavel Srp - 27. 8. 2018


Jaguar rozbíhá nový projekt, který dostal jméno „The PACE: Season One“. Tím chce značka zvýraznit svoji výjimečnost řady svých SUV modelů a je jedno, jestli velký F-Pace, menší E-Pace anebo elektrický I-Pace. Základem projektu je ale hlavně poslední jmenovaný. Pomoci k tomu má britská zpěvačka Dua Lipa.

Tato britská zpěvačka si společně s automobilkou Jaguar připravila sérii vystoupení. Vůbec to první se odehraje už 3. září v Amsterdamu. Dua Lipa k tomu řekla: „Ráda posouvám hranice, hlavně co se týká mé hudby a mých vystoupení. Toto partnerství posune věci na úplně novou úroveň. Projekt The PACE: Season one spojuje hudbu a technologie Jaguaru. Věřím, že mým fanouškům se bude to, co spolu vytvoříme, líbit. Vše bude odhaleno 3. září v Amsterdamu. Jsem také šťastná, že moje první auto bude právě I-PACE.“

Britská zpěvačka a skladatelka Dua Lipa se narodila 22. srpna 1995 v Londýně. Jejím otcem je Dukagjin Lipa je kosovsko-albánský rockový zpěvák. Aktuálně jde navíc o nejstreamovanější zpěvačku na světě.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek