chiron cover 1

I mistr tesař se někdy utne. Bugatti vyhlásilo na model Chiron svolávací akci

Autor: Anina Russová - 11. 12. 2017


Tohle se prostě občas stává a jak vidno, tak i těm nejlepším na světě. Svolávací akce čas od času vyhlásí snad každá automobilka. Stává se tak vždy, když přijde na nějaký větší či menší problém v některém ze svých modelů, a aby předešla větším problémům, raději se pokusí dostat všechny již prodané modely na servis, který samozřejmě hradí z vlastní kapsy.

Svolávací akce čas od času vypisujjí mainstreamové značky jako například Volkswagen. Do servisů už ale hromadně musely třeba i Tesly nebo Bentley, jehož modelu Flying Spur hrozilo, že mu za jízdy uletí střešní okno. Do této společnosti se nově připojilo i Bugatti, které zjistilo malý problém u modelů Chiron.

Nejde ale o nic extra vážného. Nečekejte problémy s brutálním výkonem nebo snad s technikou jako takovou. Podle dostupných informací mají některé Chirony potíž s drobnými prasklinkami ve svárech na uchycení sedaček. Jde nejspíš o více preventivní opatření, ale faktem je, že takový svár na uchycení sedačky v takovém autě, jakým je Chiron, by mohl třeba v případě nehody napáchat velké škody.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek