Unikátní roadshow navazuje na akci značky Hyundai v České republice z roku 2013. Do konce dubna tak mají zájemci o koupi vozu možnost porovnat v mnoha tuzemských městech nový rodinný vůz Hyundai i20 s přímou konkurencí, konkrétně modelem Fabia. I ŠKODA má ale svoji roadshow s modelem Fabia.

srovnavaci-test-hyundai-i20-skoda-fabia-p3

Předloňská akce Hyundai se srovnání nebojí, při níž prodejci značky nabídli zájemcům přímé srovnání modelu Hyundai i30 s mladoboleslavskou konkurencí, vyvolala u veřejnosti velkou pozornost. A také významně rozšířila počet spokojených zákazníků značky Hyundai. Letošní akce je koncipována podobně, místo v showroomech se však uskuteční před nákupními a obchodními centry, tedy ještě blíž k zákazníkům. Od 19. března mají zájemci možnost vyzkoušet si nový model Hyundai i20 a v testovací jízdě ho porovnat s konkurencí od škodovky. Obě automobilky totiž v současnosti vévodí žebříčku v počtu prodejů fyzickým osobám (domácnostem). Za první tři měsíce letošního roku se podle dat z Centrálního registru vozidel, které zpracovává společnost Médea Research, registrovalo v této kategorii 3 215 vozů Škoda a 2 275 vozů Hyundai. Na třetí příčce je pak s odstupem Dacia (944 vozů), čtvrtá Kia (804 vozů) a pátý Volkswagen (716 vozů).

I z tohoto důvodu společnost Hyundai umožňuje zájemcům o nový vůz přímo v praxi porovnat jednotlivá auta. A je v tom úspěšná. Dosavadních akcí se zatím zúčastnilo bezmála tisíc lidí, kteří celkem absolvovali více než tisícovku testovacích jízd. „Zájem registrujeme značný. Zhruba tři čtvrtiny jízd se uskutečnily v modelu Hyundai a jedna čtvrtina ve voze Škoda Fabia. Přes sedmnáct procent dosavadních účastníků roadshow využilo možnosti testovací jízdy s oběma modely,“ vysvětlil Miloš Adámek, PR manažer Hyundai Motor Czech s tím, že srovnat Hyundai i20 s konkurenčním modelem budou moci zájemci i na dalších akcích až do konce dubna. Mohou tak poznat mimo jiné v praxi jedinečný H-faktor vozů Hyundai, který v sobě snoubí špičkovou kvalitu, dynamické jízdní vlastnosti, skvělý design, ušlechtilé materiály a nadstandardní výbavu.

Unikátní roadshow Hyundai se srovnání nebojí pokračuje v sobotu 11. 4. u obchodního domu Globus v Pardubicích. V dalších dnech pak navštíví Chomutov, Ústí nad Labem, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Karlovy Vary nebo Kladno. Posledního dubna vyvrcholí v Praze, tentokrát v prostorách nákupního komplexu na Zličíně.

IMG_1674_Hyundai_Roadshow

Harmonogram Roadshow Hyundai i20:
Termín Město Lokalita
SO 11.4. Pardubice Globus
ST 15.4. Chomutov Globus
ČT 16.4. Most  Interspar
PÁ 17.4. Ústí nad Labem Globus Trmice
SO 18.4. Liberec OC Géčko
ÚT 21.4. České Budějovice OC Géčko
ST 22.4. Plzeň Olympia Plzeň
ČT 23.4. Plzeň Globus
PÁ 24.4. Karlovy Vary OC Fontána
SO 25.4. Kladno Tesco
ÚT 28.4. Jihlava Tesco
ST 29.4. Praha Metropole Zličín
ČT 30.4. Praha Avion Praha Zličín