TEASER-hyundai_seven-ioniq- (1)

Hyundai dnes odhalil první fotografie elegantního a prostorného konceptu elektricky poháněného SUV s označením SEVEN, který bude kompletně představen tento měsíc na autosalonu AutoMobility LA v Los Angeles.

SEVEN ztělesňuje budoucí design a technické inovace automobilky v éře elektrické mobility. Koncept také naznačuje podobu nového modelu SUV z rodiny IONIQ, značky, která zastřešuje nabídku bateriových elektromobilů společnosti.

Přečtěte si také:  Prodeje elektromobilů v EU vzrostly za 4 roky desetinásobně. Do roku 2030 bude každé druhé nové auto v Evropě na elektřinu

Zveřejněné fotografie odhalují design, v němž je tvarové řešení podřízeno funkci a který se odvažuje odchýlit od tradičního designu éry spalovacích motorů. Osvětlení studie SEVEN je definováno parametrickými pixely, jedinečnou designovou identitou značky IONIQ, v níž se prolínají analogové a digitální emoce.

Interiér konceptu SEVEN je inspirován prémiovou a individualizovanou atmosférou luxusu a ještě více zdůrazňuje prostorové inovace již představené v modelu IONIQ 5. Vnitřní výbava sází na trvale udržitelné materiály. Výsledkem je kultivovaná, ekologická mobilita, reagující na měnící se životní styly zákazníků.

Přečtěte si také:  Vánoční zázrak. Řidič přežil vážnou nehodu s cisternou plnou benzinu, z jeho auta skoro nic nezbylo

Hyundai Motor představí koncept SEVEN na autosalonu AutoMobility LA v Los Angeles na tiskové konferenci 17. listopadu v 17:55 SEČ, která bude přenášena živě na internetu. Pro širokou veřejnost bude studie SEVEN vystavena ve dnech 19. až 28. listopadu.

Přidat komentář