volkswagen-arteon

Hvězdy festivalu Zlatá Praha bude vozit nový Volkswagen Arteon

Autor: Tisková zpráva - 25. 9. 2017


Volkswagen se spolu s Českou televizí podílí na mezinárodním televizním festivalu Zlatá Praha 2017, který se uskuteční ve dnech 27. až 30. září 2017. Pořadatelé budou mít k dispozici flotilu pěti vozů Arteon, která bude zajišťovat přepravu významných hostů, porotců a hlavních hvězd festivalu.

„Pro značku Volkswagen je ctí, že může být partnerem tak prestižní akce s velmi dlouhou tradicí,“ říká Jiří Jantač, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „A máme velkou radost, že si pořadatelé festivalu Zlatá Praha vybrali pro přepravu významných hostů nový Volkswagen Arteon, který je výjimečný nejen svým avantgardním designem, ale také mimořádně komfortním, prostorným a variabilním interiérem a inovativní technikou, která poskytuje cestujícím nejvyšší úroveň bezpečnosti.“

Volkswagen poskytl jako partner festivalu Zlatá Praha 2017 pořadatelům celkem pět vozů Volkswagen Arteon. Jejich řidiči budou po celou dobu trvání festivalu zajišťovat přepravu významných hostů, mezinárodních porotců a hlavních hvězd festivalu mezi letištěm, hotely a místy konání jednotlivých festivalových akcí. Volkswagen Arteon bude rovněž vystaven na piazzetě Národního divadla a dokonale tak doplní výjimečnou atmosféru celého festivalu Zlatá Praha.

zlata praha

Na festivalu Zlatá Praha 2017 vystoupí například operní pěvec Adam Plachetka, sólista Vídeňské národní opery, který bude společně se svými hosty hvězdou slavnostního zahájení. Festivalu Zlatá Praha se zúčastní také tanečník a choreograf Petr Zuska, který byl 15 let uměleckým ředitelem baletu Národního divadla, a operní pěvec Štefan MargitaŠtefan Margita: Na festivalu se budou totiž v premiéře promítat dokumenty o obou významných osobnostech české umělecké scény. V seznamu významných hostů festivalu nechybí ani Dagmar Havlová a celá řada dalších velkých jmen.

Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha 2017, organizovaný Českou televizí, se uskuteční ve dnech 27. až 30. září 2017 na Nové scéně Národního divadla a dalších místech v Praze. Prestižní akce s tradicí sahající až do roku 1964 prezentuje nejlepší světové televizní, hudební, taneční a divadelní pořady. Společenská a kulturní událost pro širokou veřejnost přilákala v loňském roce více než 10 000 návštěvníků. Televizní přenosy z jednotlivých akcí zajišťuje stanice ČT art.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek