Hvězda basketbalové NBA si nechala upravit Rolls-Royce Cullinan. Puristé nad úpravou možná zapláčou

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Champion Motoring - 10. 3. 2021


Rolls-Royce Cullinan patří mezi nejokázalejší vozy, které jsou dnes k dispozici. Je obrovský, extrémně luxusní a díky programu Bespoke navíc může být už v rámci automobilky upraven tak, jak si jeho majitel přeje. Kromě toho jsou tu ale ještě úpravci, kteří se nezaleknou ani věhlasu slavné značky a i oni plní rozličná zákaznická přání. Stačí si vzpomenout na Rolls-Royce speciálně upravený pro Justina Biebera. To je vpravdě velký úlet…

To mladá hvězda basketbalového týmu Charlotte Hornets LaMelo LaFrance Ball měla požadavky na úpravu svého Cullinanu přeci jen o něco decentnější. Výsledek je i tak velkolepý a ti, kteří u aristokratické značky preferují střídmější vzhled, budou možná trošku zaskočeni. Tahle úprava znovu ukazuje, že okázalost nemá hranice.

Přečtěte si také:  Odhalení extrémně upraveného Rolls-Royce pro Justina Biebera se neobešlo bez slz. Slavný zpěvák své auto jen těžko rozdýchával

Úpravu má na svědomí společnost Champion Motoring, která vsadila na bodykit od Novitecu. Ten úplně změnil vzhled auta, když mu výrazně přidal na agresivitě. Zcela nové jsou oba nárazníky, rozšířené podběhy kol, prahy, ale nový je i zadní difuzor. K tomu všemu úpravce přidal tmavá okna a zatmavené zadní svítilny. Temně černá, přesto lesklá, jsou také nová kola od Vossen Wheels.

Se vší černou barvou kontrastují červené doplňky jak v interiéru, tak exteriéru. Obzvlášť monstrózní maska chladiče, na které jsou obě barvy zajímavě zkombinovány, působí opravdu zajímavě. Stejně tak zaujme také červená soška Spirit of Ecstasy. V interiéru pak mimo jiné přibyla hudební aparatura na míru.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek