Hofele-HGLE-Coupe-Mercedes-Benz-GLE-kupe-tuning- (4)

Mercedes-Benz je značkou, která má opravdu bohaté portfolio modelů. Od nejmenších, až po největší. A také rozličné verze i výbavy, včetně supersportovních anebo „superluxusních“. Nejnovější úprava modelu GLE od Hofele je právě kombinací těchto dvou.

Mercedes-Benz GLE je jedním z největších modelů v nabídce stuttgartské značky. Na výběr je z běžných verzí, ale také ze sportovní AMG. Luxusní Maybach pro GLE v nabídce není a asi ani nebude. Toto veskrze luxusní provedení se nabízí (zatím) výhradně pro modely třídy S, GLS a G. Hofele se mu ale přiblíží, hlavně vnějším designem.

Pro moderní modely Mercedes-Maybach je totiž typické dvoubarevné lakování, které upravenému GLE v Hofele také mohou nadělit. A budete mít na výběr, demoauta jsou v černošedé a v šedočerné kombinaci.

Na auto tuner také namontoval novou masku chladiče, tzv. Panamericana, kterou mají dnešní modely AMG, a v ní nové logo se stylizovaným „H“. Poupraven byl ale i samotný přední nárazník, ruku v ruce s tím jde i přepracovaný zadní nárazník s jiným difuzorem a čtveřicí koncovek výfuku, ne nepodobných těm, které používají verze AMG 53. Z boku si můžete všimnout také velkých kol. V nabídce jsou disky s průměrem od 22 do 24 palců.

Změnou může projít i interiér. Vybrat si lze z mnoha možností čalounění – kombinace kůže a Alcantary. Buď budou přešity jen detaily anebo může být přešit kompletně. Bude záležet jen na vás, vašem vkusu a výši bankovního konta.