Přemýšleli jste o tom, že si pořídite auto, které nikdo jiný mít nebude. Teď máte vpravdě jedinečnou možnost pořídit si Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 upravený od Brabusu. Nic moc výraznějšího a nápadnějšího už si asi opravdu koupit nemůžete. Jen se připravte na to, že cena kopíruje samotné auto. Je totiž extrémní.

Už samotné auto, tedy Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 je monstrum, které na silnici nepřehlédnete. Brabus má ale výzvy rád a v tomto případě se opravdu vyřádil. Autu nadělil zbrusu nový bodykit zahrnující nové nášlapy, monstrózní blatníky, kšilt nad předním oknem nebo nárazníky. K tomu přidal také kompletní výfukový systém dělaný autu na míru, LED denní svícení a posvítil si také na pohonnou jednotku.

Obrazem: v dílnách Brabusu stojí PĚT kusů Mercedes-Benz G63 AMG 6×6

Tou je osmiválec s dvěma turbodmychadly o objemu 5,5 litru, který standardně disponuje výkonem 536 koní. Brabus ho ovšem upravil. Provedl chiptuning řídící jednotky a přidal ono výfukové potrubí a dalších několik zásahů do techniky auta, čímž se dostal na výkon 700 koní.

Změny samozřejmě proběhly i v interiéru, který je kompletně sladěn do hnědo-oranžové barvy a kombinuje kůži a Alcantaru. Tyto materiály najdeme i na palubní desce. K tomu jako zajímavý detail působí částečně karbonové obložení.

Už vás tahle velmi speciální ojetina zaujala? V nabídce ji má německá společnost Hollman International, která si za ni účtuje 951 881 eur, tedy asi 25 milionů korun. Jako nové vyšlo toto auto přitom „jen“ na 15,5 milionu…