2019-mercedes-benz-tridy-v-facelift- (9)

„Hej Mercedesi!“: MBUX už dostává i Mercedes-Benz třídy V

Autor: Tisková zpráva - 26. 11. 2019


Po představení v řadě osobních vozů Mercedes-Benz jako Třída A, CLA nebo GLC je nyní nejnovější multimediální systém Mercedes-Benz k dispozici také pro Třídu V. Od prosince 2019 bude možné MBUX objednat nejen pro velkoprostorové MPV, ale také modely Marco Polo a Marco Polo HORIZON.

Hlavním prvkem MBUX je intuitivní ovládací koncept a především systém hlasového ovládání. Rozpozná téměř jakoukoliv větu týkající se infotainmentu nebo ovládání funkcí vozidla a rozumí dokonce i hovorovým výrazům. Systém hlasového ovládání je aktivován tlačítkem na volantu nebo povelem „Hej Mercedesi“.

Test plug-in hybridu Mercedes-Benz S 560 e L (2019)

Dalšími způsoby, jak systém MBUX pohodlně ovládat, jsou dotykový displej s vysokým rozlišením o úhlopříčce 7 nebo 10,25 palců, či touchpad na středovém panelu.

MBUX lze navíc dále přizpůsobit funkcí předvídání, díky níž systém rozpozná, jakou aktivitu hodlá řidič provést. Pokud například často telefonuje domů při návratu ze zaměstnání, nabídne mu systém automaticky telefonní číslo na displeji. Nastavení funkcí infotainmentu a vozidla je možné uložit až v osmi individuálních profilech.

Die neue Mercedes-Benz V-Klasse jetzt mit MBUX – Interieur, Ausstattungslinie EXCLUSIVE, Leder Nappa Tartufo, Zierelement in Doppelstreifen-Optik The new Mercedes-Benz V-Class now with MBUX – Interior, Design and equipment line EXCLUSIVE, Tartufo Nappa leather, Trim element in twin-strip look

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru