Hankook_Drift_mercedes-amg

Výrobce pneumatik Hankook slaví v roce 2021 své 80. výročí založení firmy. Společnost je pyšná na svou úspěšnou minulost a chtěla tento milník oslavit stylově, a proto vytvořila driftující video s Mercedes-AMG GT S. K této významné příležitosti Hankook spojil své síly se společností TIKT Performance Parts. Video ukazuje to, co si Hankook představuje pod pojmem „Zážitek z řízení“: dynamiku, radost z jízdy, technologie a bezpečnost.

Partnerství s TIKT má na starost Roland Hehner, vedoucí oddělení produktů a tuningu společnosti Hankook Reifen Deutschland. Hehner pracuje pro Hankook již 25 let. Během své kariéry úzce spolupracoval s odborníky z TIKT pro oblast tuningu, a díky tomu mohl tuto kampaň uskutečnit. „Chtěli jsme oslavit naše 80. firemní výročí, a zároveň ukázat, co vše pneumatiky Hankook umí. Jsme příkladem, který ospravedlňuje naši firemní historii a jsme hrdí na 80 let inovací, které máme za sebou,“ uvádí ke kampani Roland Lehner.

Přečtěte si také:  I letos ve Francii při oslavách nového roku hořely stovky aut. Jde o tamní a velmi zvláštní zvyk

„Velmi rádi vidíme naše vozy při této fantastické události. TIKT spolu se společností Hankook představuje své vozy na mezinárodní scéně již 10 let. Naše partnerství se v průběhu let nadále rozrůstá,“ dodává Tomislav Bodrozic, jednatel společnosti TIKT Performance. Toto video má pro TIKT zvláštní význam: „Vůz AMG, který řídíme, má 800 koní, což je o jednu nulu více než je jubileum, které letos Hankook slaví. K této významné příležitosti jsme vyvinuli novou celokarbonovou sadu TIKT Wide Body Kit, kterou můžete vidět pouze zde. Video zde má svou premiéru.“

Tomislav Bodrozic řídí společnost TIKT se svým bratrem Kresimirem již od jejího založení v roce 1999. Společnost se zaměřuje na výrobu, distribuci a montáž tuningových dílů. TIKT jako znalec tuningové scény nabízí inovativní řešení pro vylepšování vozidel na míru.

Přidat komentář