Genesis GV80

Golfista potřetí za sebou vyhrál nové auto. Je z toho nešťastný, protože už neví, co s nimi dělat

Autor: Anina Russová - Zdroj: PGA Tour - Foto: Genesis - 21. 2. 2021


Drtivá většina lidí musí na to, aby si mohla koupit nové auto, hodně pracovat a vydělat dost peněz. Pak jsou ale tací, kteří mají tolik štěstí, že nové auto vyhrají. Ovšem ne vždy to znamená velkou radost. V případě golfisty jménem Tae-Hoon Kim je to spíš k vzteku.

Před několika málo dny se Tae zúčastnil turnaje s názvem The Genesis Invitational. Jak už asi z názvu turnaje tušíte, jeho hlavním sponzorem byla značka Genesis. A jak už to tak v podobných turnajích bývá, dala na jednu z jamek, u které existovala jistá pravděpodobnost, že ji některý z hráčů dá na jednu ránu, jako odměnu za takový úspěch model Genesis G80. Dát jamku na jednu ránu, tedy dát „hole in one“, je částečně o umu, ale také o štěstí. A to Tae rozhodně měl, protože 16. jamku zvládl na výbornou. Auto tedy poputuje do jeho garáže, ale má to malý háček.

Není to první Genesis a už vůbec ne první G80, který v poslední době tento golfista vyhrál. A už je z toho, chudák, trošku nešťastný. Ostatně, ve videu výše je jeho hole in one zachycená a mladý golfista z ní ani nemá radost. No, už tušil, co přijde. :)

Ne snad, že by to auto nebylo dobré. Jeho frustrace pramení z toho, že už počátkem roku vyhrál jiný Genesis na korejském turné Genesis Open. Tehdy byl hlavní cenou byl Genesis GV80. Koncem roku 2020 pak dostal model Genesis GV70 a to za nejlepší umístění hráčů v korejském turnaji roku 2020.

Kae je lehce nešťastný a v rozhovoru pro PGA  Tour řekl: „První dvě auta jsem dal rodičům. A nejsem si vůbec jistý, co mám dělat s tím nejnovějším. Já jsem si vůbec nevšiml, že jsem dal hole in one, ale došlo mi to, když jsem viděl slavící lidi na greenu.“

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru