Genesis Open: Golfový turnaj v Kalifornii podpoří značka Genesis

Autor: Tisková zpráva - 12. 7. 2016


Jedna z nejvýznamnějších golfových událostí na okruhu PGA Tour začíná novou kapitolu své historie. Turnaj v Riviera Country Klubu v Kalifornii získal oficiální název Genesis Open. Značka luxusních automobilů společně s pořádající organizací Tiger Woods Foundation se chystá v únoru 2017 přinést fanouškům golfu nezapomenutelný zážitek.

Máme velkou radost, že partnerem jednoho z našich nejslavnějších turnajů se rozhodla stát právě značka Genesis,“ uvedl komisař PGA TOUR Tim Finchem. „Máme za sebou v Los Angeles již devadesát let a jsme rádi, že v dalších letech budeme v tradici pokračovat s takto silným partnerem.

„Genesis má jedinečný přístup k luxusu a turnaj je pro nás ideální platformou pro sdílení naší vize,“ řekl Erwin Raphael, generální ředitel značky Genesis v USA. „Je to jedna z nejvýznamnějších událostí na okruhu PGA Tour a hraje se na jednom z nejlepších světových hřišť, takže je jenom přirozené, že se na jejím pořádání podílíme.“

První turnaj se zde hrál již v roce 1926. Konal se v Los Angeles Country Klubu jako Los Angeles Open. Poté se přesouval na různá místa v celé oblasti Los Angeles, až se nakonec v roce 1973 natrvalo usadil v The Riviera Country Klubu. Svou profesionální kariéru zde začínal například Jack Nicklaus nebo Tiger Woods. V loňském roce zde triumfoval Bubba Watson, který se stal 90. šampionem turnaje a taktéž dvojnásobným držitelem titulu, když zde vyhrál i v roce 2014.

„Ze spolupráce se značkou Genesis a klubem Riviera jsem nadšený. Je skvělé, že společně můžeme přinést ten nejlepší golf do Los Angeles,“ poznamenal Tiger Woods a dodal: „Těším se, že spolu uděláme ještě mnoho dobrého při zlepšování životů dětí v jižní Kalifornii, kde působí má nadace.“

zeneva-2016-Genesis-G90

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru