tesla-model-s-p90d-supercharger

Geniální tah nebo drzost? Konkurent Tesly propaguje své modely na nabíječkách Tesla Supercharger

Autor: Radim Plachý - Zdroj: twitter.com - Foto: Pavel Srp - 9. 5. 2023


Získat dnes nové zákazníky není jednoduché, platí to i v automobilovém průmyslu. Americká společnost Lucid Motors, která je konkurencí pro Teslu, na to teď šla hodně zajímavě. Vzala svůj model Lucid Air a vyrazila s ním na nabíječku Tesla Supercharger, kde řidičům nabíjených Tesel nabízela předváděcí jízdu.

V americkém Los Angeles, v západním Hollywoodu se v sobotu 6. května 2023 na nabíječce Tesla Supercharger kromě elektromobilů Tesla objevil i konkurenční elektromobil Lucid Air. Chtěla tam získat nové zákazníky právě z řad svého konkurenta. S takovou zprávou se na twitteru pochlubil majitel jedné z Tesel, který zde nabíjel, Ryan Zohoury. 

Přečtěte si také:  Test Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC | elektromobil (2023)

Řidič, který s konkurenčním elektromobilem Lucid Air přijel, nabízel prý majitelům bezplatnou testovací jízdu. Majitelé Tesel byli ale prý naštvaní a takový způsob marketingu se jim nelíbil.

Jisté ovšem je, že jde o zajímavý, leč diskutabilní nápad. Na druhou stranu je možné, že majitelé Tesel mohli vyzkoušet jiné auto, které by se jim mohlo třeba i líbit víc.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *