Je možné, že jste už nějaký ten klip jak monopost Formule 1 RB7 ze stáje Red Bull zpívá svým deseti válcem v Lincolnově tunelu v New Jersey ve Spojených státech viděli. Zajisté to bylo velmi zajímavé, ale teď přinášíme trochu delší video, jak se zmíněná F1 prohání po celém New Jersey.

Toto video je něco jako pozvánka od týmu Red Bull na chystanou velkou cenu Spojených států, která by se měla odehrát v červenci 2013. A proč zrovna New Jersey? Protože by tuto akci mělo s největší pravděpodobností pořádat.

Avšak britský automobilový funkcionář, podnikatel a vládce holdingu Formule 1 Bernie Ecclestone navrhuje, aby se konání velké ceny New Jersey odložilo až na rok 2014. Důvod je celkem zásadní – nedostatečná kvalita povrchu vozovek vhodných k závodění Formule 1. Jestli to město New Jersey stihne do roku 2013 nebo 2014, je ve hvězdách. Do té doby můžeme obdivovat krásu a zvuk F1 RB7 řítící se ulicemi New Jersey pod taktovkou Davida Coultharda.

Pokud se nakonec rozhodne, že se v New Jersey bude velká cena pořádat, věřím, že to bude velmi zábavný a napínavý závod, přestože se monoposty nebudou prohánět Lincolnovým tunelem.

-TJ-