Ford Puma ST Powershift

Ford spouští povánoční výprodeje. Některé modely zlevnil i o stovky tisíc

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Ford - 11. 1. 2024


Český importér Fordu připravil zvýhodnění pro oblíbené modely Puma, Kuga a Focus. Nad rámec cenového zvýhodnění nabízí Ford pro všechny tři modely prodlouženou záruku Ford Protect na 5 let nebo 100 000 km.

Stylový městský crossover

Ford Puma je jedním z nejpopulárnějších vozů své kategorie v Evropě. Ford nyní kompletuje tento balíček také atraktivní zaváděcí cenou 434 900 Kč pro výbavu Titanium, mild-hybridní pohon o výkonu 125 koní ve spojení s manuální převodovkou, nejprodávanější verze ST-Line je se stejnou motorizací a manuální převodovkou k dispozici již za 462 900 Kč.

Úsporné rodinné SUV

Ford Kuga nabízí benzinový motor 1.5 EcoBoost o výkonu 150 koní, ale také dva hybridní pohony. Plně hybridní i plug-in hybridní varianty spojuje 2.5 litrový čtyřválcový benzinový motor a trakční akumulátor o kapacitě 1,1 kWh pro provedení HEV (hybrid), resp. 14,4 kWh pro provedení PHEV (plug-in hybrid).

Test Ford Kuga Graphite Tech 2.5 Duratec Hybrid AWD (2023)

Ford pro model Kuga aktuálně nabízí cenové zvýhodnění až 360 000 Kč na vybrané varianty, a v rámci této nabídky je provedení HEV s předním pohonem a cenou od 790 900 Kč jedním z nejdostupnějších plně hybridních modelů v daném segmentu.

Populární u rodin i firem

Podobně výhodně lze aktuálně pořídit i Ford Focus. Ford tak kromě akční zaváděcí ceny 529 900 Kč připravil speciální nabídku značkového operativního leasingu pro firemní zákazníky. Při využití financování Ford Lease je možné získat Focus kombi ve verzi Titanium s motorem EcoBoost o výkonu 155 koní a automatickou dvouspojkovou převodovkou PowerShift za za 6 862 Kč bez DPH měsíčně. Tato splátka navíc zahrnuje nadstandardní výbavu v hodnotě více než 40 000 Kč.

Nabídky jsou platné do 31. března letošního roku.

Štítky: , , , , , , , ,

2 názory na “Ford spouští povánoční výprodeje. Některé modely zlevnil i o stovky tisíc”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru