Ford Ranger po zásahu Carlex Design má jako terénní sportovec pořádné koule

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Carlex Design -  12. 6. 2020


Kdo by ty velké pick-upy nemiloval. Je fakt, že se s nimi možná hůř parkuje nebo projíždí úzkými městskými ulicemi, ale jejich praktičnost a styl těch pár nedostatků vynahradí. Ford Ranger má toho stylu na rozdávání už z výroby, ale po zásahu úpravce Carlex Design je ho ještě víc. A je to paráda.

Úpravce to vzal opravdu od podlahy, změnil jak exteriér, tak interiér. Nové jsou nárazníky, prahy i nástavce blatníků. Carlex Design přidal i nové boční nášlapy, díky kterým se do auta pohodlně nastupuje, a při vystupování naopak nebudete vypadat, jako když vypadáváte z tanku. Ve stejném stylu, v jakém jsou udělány nášlapy, je vyroben i rám nad nákladovým prostorem. 

Test full-size pick-upu RAM 1500 V8 5,7 HEMI 4×4 (2020)

Z venkovního pohledu je také dobře patrné, že úpravce už tak vysoké auto ještě přizvedl a kola obul do terénních pneumatik BF Goodrich. Auto po úpravě vypadá vážně skvěle. Temné, agresivní a na první pohled působí tak, že v terénu bude k nezastavení.

Interiér byl přečalouněn do kombinace kůže a alcantary. Vpředu i vzadu pak dostaly sedačky hodně výrazný vzor, který vůbec nepůsobí špatně. Přední sedadla pak dostala větší boční vedení, to aby v nich měla posádka v terénu větší jistotu a oporu.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *