Už to tu bylo tolikrát. Šílené, výstřední nebo prostě jen exkluzivní polepy aut jsou prostě v kurzu. Lidé se snaží zaujmout semišem, třpytkami, zlatem, ale třeba i gumovými medvídky… Jedna větší zběsilost než druhá. Ale všechno to doposud byly práce doma nebo na zakázku, pro konkrétního výstředního majitele.

diamantový ford kuga

Jedno dealerství Fordu ve Velké Británii, konkrétně Jennings Ford Direct, se rozhodlo dopřát svým běžným zákazníkům či nebo spíše zákaznicím kapku té exkluzivity a nabízejí model Kuga ručně polepený neuvěřitelnou spoustou dimantů. Finální cena takové Kugy je rovný milion liber, tedy v přepočtu 37 milionů korun. Podle prodejců má takový excentrický polep několik výhod. Kromě toho, že budete vlastnit zcela jistě nejdražší Kugu na světě, se prý diamanty snadno udržují, jsou odolné proti škrábancům a nerezaví.

diamantový ford kuga

To je všechno jistě skvělé a věřím tomu, že se najdou zákaznice, které si přesně tohle budou od manžela přát, ale má to jeden háček. Až se takový manžel kamarádům na golfu pochlubí, že právě utratil milion liber za auto, jistě se budou ptát za jaké. Odpověď: „Ford Kuga,“ je jistě dostane do kolen.

diamantový ford kuga

Comments are closed.