Jestli milujete supersporty, ale kvůli tomu, že čas od času musíte odvézt vozík plný dříví na chatu jste si ho ještě nekoupili, máme pro vás ideální řešení. Jeden holandský prodejce totiž namontoval tažné zařízení na Ferrari F12 Berlinetta, takže problém s převážením objemnějších věcí je rázem vyřešen.

Inzerát nabízí Ferrari F12 Berlinetta z roku 2014, které má najeto 6545 kilometrů, za 320 tisíc euro. To je v přepočtu o něco více než 8,5 milionu korun. A protože zřejmě moc dobře ví, že Ferrari se jen tak samo neprodá, schválně upozorňuje na fakt, že právě tenhle kousek má plně funkční tažné zařízení. Upřímně si ale stejně neumíme moc představit, jak tohle auto za sebou něco táhne.

Vždyť jde o takřka závodní vůz, který by jen trochu přiškrcen, aby vůbec směl na silnice. Pohání ho totiž atmosférický dvanáctiválec o objemu 6,3 litru, který je schopen produkovat neskutečných 740 koní. Maximální rychlost se zastaví na číslovce 340 km/h. No, a stovku dá tahle italská placka za tři sekundy a na dvoustovce je za 8,8 sekundy.

Mimochodem, tenhle prodejce má v nabídce hodně exkluzivní auta včetně epického Ferrari F40 nebo repliky monopostu Formule 1!