Ferrari LaFerrari je už dávno vyprodané, vyprodané bylo vlastně prakticky hned. Hýčkat si ho tak bude moci pouhých 499 zájemců. Ovšem pro ty, na které se nedostalo, je tu dobrá zpráva. Chystá se totiž Ferrari LaFerrari Spider. O tom ale už víme poměrně dlouho, zatím jsme však neviděli ani náznakem, jak bude vypadat. Až do teď…

Jak už to tak bývá, některé nové modely aut, se výrobcům pod pokličkou udržet nedostane. Často je jejich design prozrazen díky výrobcům modelů autíček. Nejinak tomu je také v tomto případě. LaFerrari bez střechy si tak můžeme prohlédnout díky zmenšenému modelu od Kane & Company. Jestli je to však design konečný, toť otázka. Vyrábět se tohle auto bude až v roce 2017. Vyrobeno prý bude ale pouhých 199 kusů, takže je potřeba si s objednávkou pospíšit!

Pohonné ústrojí by mělo být zachováno z verze coupé, takže by i Spider měl pohánět hybridní ústrojí, jenž kombinuje vidlicový dvanáctiválce s objemem 6,2 litru a elektromotor. Kombinovaný výkon dosahuje 963 koní a z nuly na 300 km/h zrychlí LaFerrari (coupé) za pouhých 15 sekund!