Fascinace rychlostí půjčeného supersportu skončila děsivou nehodou + video

Autor: Anina Russová - 1. 9. 2017


Tento příběh se nestal poprvé a rozhodně ani naposledy. Je o tom, kterak si nadšený fanoušek rychlosti a super drahých aut chtěl splnit svůj sen. Jenomže to nakonec místo zážitkem skončilo nehodou a velkou škodou.

Hlavní roli v tomto příběhu hraje McLaren 650S Spider a mladý Angličan, který s podobnými auty neměl žádné zkušenost, ale vášnivě je miloval. Věděl, že si takový vůz asi sám nikdy nekoupí, a tak udělal to, co mnoho jiných před ním. Prostě si ho na pár desítek minut půjčil.

Bohužel ale asi z opojení z té síly a z pozornosti ostatních jaksi neudržel nervy na uzdě a rozhodl se, že se všem těm obdivovatelům kolem sebe předvede. No, on se vlastně předvedl, ale asi ne tak, jak původně chtěl…

McLaren 650S Spider zrychluje z 0 na 100 km/h za tři sekundy a reakce na pokyn plynového pedálu má až neuvěřitelně rychlé. A to dotyčný už nyní také ví. Na plyn totiž prý na parkovišti šlápl poněkud více, na což McLaren reagoval vystřelením vpřed. Bohužel ale jeho řidič těch pár sekund vůbec nezvládl, auto neudržel v rukou a skončil v blízkém lesíku, kde ho omotal kolem stromu. Pár sekund. Víc to netrvalo.

Nejen, že byl za pitomce, ale ještě značil skvělé auto, jehož oprava ho bude stát životní úspory, a asi ještě něco navíc.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru